blue wave svg white wave svg
logo link play-park logo link inter-fun logo link pobawione logo link ppz logo link flexi-step logo link linarium logo link stilarium

ACTIVE-SENIOR
aktywacja - integracja - ruch

Od lat zajmujemy się dostarczaniem urządzeń do ćwiczeń dla osób starszych oraz wymagających rehabilitacji. Nasze produkty zostały stworzone we współpracy z lekarzami rehabilitantami oraz fizjoterapeutami. Z powodzeniem są stosowane zarówno w specjalistycznych ośrodkach, szpitalach, sanatoriach jak i na obiektach publicznych w parkach i osiedlach.

Zalety korzystania z urządzeń ACTIVE-SENIOR:

  • Aktywność ruchowa --> podtrzymanie kondycji
  • Rehabilitacja --> powrót do zdrowia
  • Integracja --> spotkania ze znajomymi i brak samotności
  • Stan ducha --> radość z miło spędzonego dnia
Producent urządzeń rehabilitacyjnych

Na urządzeniach ACTIVE-SENIOR można wykonywać ćwiczenia charakteryzujące się niską intensywnością i niewielką obszernością ruchów. Są dedykowane dla seniorów i osób przechodzących rehabilitację. Poprawiają ruchomość w stawach, zwiększają siłę mięśni, pomagają pokonywać problemy starości jak np. choroba Alzheimera, kłopoty z utrzymaniem równowagi, zaburzenia chodu, zwyrodnienia stawów. Istnieje możliwość tworzenia wielomodułowych parków dla seniorów, które pozytywnie mogą wpływać na kontakty społeczne. Wiele urządzeń jest przystosowanych do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich.

Urządzenia rehabilitacyjne

Nasze siłownie dla osób starszych zapewniają nie tylko ruch, ale przede wszystkim wspomagają procesy rehabilitacyjne oraz przeciwdziałają obniżającej się sprawności ruchowej. Urządzenia są dostosowane dla osób w podeszłym wieku, dzięki czemu podczas wykonywania ćwiczeń nie zostają nadwerężone mięśnie i stawy, które są szczególnie podatne na różnego rodzaju kontuzje. Jako producent siłowni zewnętrznych posiadamy w swojej ofercie wyłącznie najwyższej jakości profesjonalny sprzęt do użytkowania w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Siłownie zewnętrzne

Für die deutsche Version unseres Angebots Active Senior, besuchen Sie bitte Inter-Play Active Senior